Krby, kamna Székely, s.r.o. – kamnářství, krby a sporáky

Vyberte si moderní krb v naší prodejně v Poděbradech

Sháníte nové topidlo pro dům či na chatu? Využijte nabídku našeho kamnářství. Získáte 3D grafický návrh ke sladění topidla s interiérem i orientační výpočet výkonu. Kupte si kamna, sporák nebo moderní krb v naší prodejně v Poděbradech. Zajistíte si odbornou montáž a rychlý pozáruční servis.

  • Choťánky 74
  • 290 01 Choťánky
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jak na vytápění domu? Kamnářský expert vše zařídí

Nechte si od nás doporučit stavbu hlavního či sekundárního topidla podle velikosti prostoru k vytápění, estetických dispozic bytu nebo domu a připravenosti komína. Naše kamnářství v Poděbradech se specializuje na návrhy a montáž kamen, sporáků a moderních krbů, ale i zahradních krbů a grilů. Specializujeme se na akumulační, teplovodní a horkovzdušné krby.

Nevíte jak postavit krb? Naši zaměstnanci Vás provedou celým procesem instalace a stavby topidla, navíc Vám poskytnou cenné rady k jeho bezpečnému provozování. Nechte si jako hlavní zdroj tepla postavit teplovodní krbová kamna napojená na akumulační nádobu. Nebo byste rádi topidlo v klasickém či rustikálním stylu? Postavíme Vám i atypický kousek, třeba netradiční designový krb pro rekreační chalupu.


Krbové vložky  Kamna  Kamnářský materiál


Super krby v Poděbradech? Navštivte naši vzorkovou prodejnu

Vyberte si kamna, krbové vložky a krby v naší prodejně v Choťánkách u Poděbrad nebo přes eshop www.krby-kamna-szekely.cz. Využijte špičkových vlastností teplovzdušných, akumulačních nebo otevřených krbů. Představte si, že odpočíváte u krbu, jehož součástí je vyhřívaná lavice s opěrkou zad. Nebo se kocháte pohledem na designérský kousek Firetube zabudovaný do stěny s ležením. Okouzlí Vás i čisté linie krbů Schmid nebo originální zpracování litinových krbů Brunner. Nebo si na chatu si vyberte oblíbená litinová krbová kamna s dvoustupňovým spalováním norské firmy Jotul.

Pro více informací o prodejně navštivte naše webové stránky

ZDE

Otevírací doba

  • Po 9:0017:00
  • Út 9:0017:00
  • St 9:0017:00
  • Čt 9:0017:00
  • 9:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Kamna a krbové vložky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.